Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ckiskonin/ftp/ludowe_mecyje/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 89

Andrzej Tarnowski

 

Jeden z trójki założycieli WKTP (Wielkopolski Klub Tańców Polskich), członek zarządu oraz konsultant ds artystycznych klubu.
Od 30 lat związany z polskim folklorem. W roku 1986 był już tancerzem ZPiT "Wielkopolska", gdzie przez kilka lat pełnił również funkcję instruktora tańca, członka zarządu oraz Prezesa Stowarzyszenia ZPiT "Wielkopolska".
Był członkiem jury podczas wojewódzkich przeglądów Zespołów Tanecznych w Pile, prowadził liczne szkolenia z Tańców Narodowych oraz warsztaty taneczne z tańców wielkopolskich.
Ukończył pierwszą edycję Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego TAŃCA LUDOWEGO w Lublinie, a następnie uczestniczył w zajęciach Kieleckiego Teatru Tańca, Tap Dance Polska, Współczesnych Form Taneczne w Lublinie, Kursu Instruktorów Tańca Współczesnego w Poznaniu. W międzyczasie przez pięć lat tańczył i śpiewał w ZTL "Poznań AWF".
Od roku 2000 jako członek ZPiT "Łany", przez parę lat pod okiem ówczesnego kierownika ZPiT "Łany" p.Wiesława Kaszubkiewicza przygotowywał się do przejęcia kierownictwa artystycznego nad zespołem.
I tak od roku 2007 do dnia dzisiejszego pełni tę funkcję.

 

 

  DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO 
© 2017 Ludowe Mecyje